DHL Express 

Украина

Сферы деятельности

Перевозки, логистика, склад, ВЭД

Награды

Я хочу тут работать

DHL Express 

Сьогодні DHL є компанією номер один в індустрії авіа експрес-доставки, обслуговуючи більш, ніж 675000 пунктів в усьому світі. Завдяки постійному розширенню та модернізації своїх офісів, сортувальних центрів та пакету послуг, DHL утримує лідируючі позиції в області авіа експрес-доставки. DHL по праву пишається своім висококваліфікованим персоналом, без якого успіх компанії був би просто неможливий.
Основу транспортної системи DHL складають 33 міжнародні сортувальні центри, власний повітряний флот із 222 літаків та наземний транспорт, що нараховує більше 17 тисяч автомобілів.
В компанії працюють 60 тисяч кваліфікованих працівників. Протягом року DHL доставляє більше 100 мільйонів різноманітних вантажів, тобто більш, ніж 260 тисяч відправлень в день. Компанія працює в 227 країнах світу, а число маршрутів, за якими здійснюються перевозки, перевищує 85 тисяч.
DHL контролює більше 40% світового ринку перевозок документів та вантажів. Розширення діяльності та історія росту компанії відображують процес глобалізації торгівлі. По мірі того як наші клієнти закріплювали за собою нові ринки, DHL розвивалась разом з ними, забезпечуючи інфраструктурну підтримку.
1984 року компанія першою запропонувала послуги міжнародної авіа експрес-доставки на території колишнього Радянського Союзу. 1989 року DHL створила спільне підприємство з фінською транспортною компанією "СОФІ"для обслуговування частини території колишноього СРСР, а 1991 року першою із кур'єрських компаній в Україні відкрила свої представництва в Києві та Одесі.
DHL займає лідируючі позиції серед кур'єрських служб, її доля на ринку експрес-доставки в СНД перевищує 50 %, а в Україні, за даними міжнародного агентства Research International на кінець 1998 року, складала 66%. За останні 3 роки оберти компаніїї вУкраїні збільшилися на 44%. Кількість відправлень за цей період зросла на 57%. За 1999 рік оберти компанії збільшились на 22%. Протягом року було доставлено більше 260 тисяч відправлень у 115 міст України, загальною вагою більше 900 тонн. Компанія постійно розширює власну інфраструктуру та впроваджує нові інформаційні технології В рамках інвестиційної програми 17 лютого 2000 року в Києві було відкрито перший Міжнародний сортувальний термінал DHL в Україні, технічні можливості якого дозволяють обробляти до 5 тонн вантажів кожного дня. DHL також збільшує парк своих автомобилів, кількість яких вже сьогодні становить 80. Приблизно 4% від прибутку компанії направляється на навчання персоналу, його численість насьогодні в Україні перевищила 250 чоловік. Значна частина коштів інвестується у відкриття нових офісів та представництв. Значну увагу DHL приділяє розвитку своєї мережі в регіонах України.
Сьогодні DHL обслуговує на постійній основі больше 90 міст та населених пунктів України.